já a kavkazani

nepravidelný deníček

21.02.2010
Tak jsem zase tu , s další reportáží , z našeho života , ne nadarmo se říká , že když se daří tak se daří , a dneska se dařilo obzvlášť dobře .
Tak chůzi u nohy už má Bella zmáknutou , na jedničku , ignoruje lidi , ignoruje pejsky všech ras i velikostí , což mě opravdu těší , a i nadále předpokládám , že žádné donucovací prostředky typu stahovací obojek , ohlávka a já nevím co všechno ještě , potřebovat nebudu .
Pes kavkazský pastevecký je paličák , o to se nepřu , ale důsledností se dá dokázat hodně , dnes mě Bella přesvědčila , že je opravdu chytrý pejsek a že si naučené moc dobře pamatuje , no pochvalou jsem tedy rozhodně nešetřila a piškotama taky ne .
Jak také jinak že , i když umí i vytočit a pak je to o souboji vůlí , pohled z oka do oka , a kdo uhne prohrál , no já to nebyla , takže té malé bestii nezbylo nic jiného než se přizpůsobit , žádné násilí ovšem , jen zkouší , jestli by to dneska nešlo jinak a jinudy ....

..." a když budu žvýkat ten posmrkaný kapesník všimne si toho ? Jo všimla , a už je tu ,ten ošklivej povel Fuj! Necháš to! No je otravná ta panička někdy ,asi ji budu muset sežrat....No ona mi ten papírek vážně sebrala , no to je drzost teda ... vrr , neber mi to ! au au , vytřepala mi  kožich za krkem ,je zlá nemluvím s ní ... "

O pár metrů dál narazíme na venčícího se nějakého  bílého teriera , velikostně v  porovnání s Bellou asi tak větší krysa ,ale dost odvážnej z 5 metrů a štěká jak prokoplej , Bella nějak zapomněla ,že se mnou vlastně nemluví a hned přiběhla na toho divného pejska žalovat , nic se nedělo ,připla jsem ji na vodítko a s  opakujícím se povelem K noze ! jsme kolem psíka přešly jako by tam ani nebyl , kdybych se nestyděla tak radostí skáču metr dvacet do vzduchu a řvu u toho HALELUJA!

No jak říkám , když se daří tak se daří ...     ... krásný den ... přála bych si ,aby takových bylo stále více .. ahoj příště
Poslední komentáře
25.02.2010 15:43:11: Všem vám moc děkujeme snažíme , a jsme velmi rádi , že se vám u nás líbí
24.02.2010 22:06:28: ten spodní vzkazík je taky od médi,jen jsem zapomněla vyplnit jméno
24.02.2010 21:57:36: To je moc hezký deníček,konečně jsem se dostala k tomu si to tady všechno přečíst,také z vás mám rad...
21.02.2010 20:52:10: mám z vás opravdu radost, Bella je pěkně šikovná a panička zrovna tak :-)))
 

Copyright © název


Tento web vznikl 10. 02.2010
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one