já a kavkazani

nepravidelný deníček

20.02.2010

Výprava k rybníku ...     
Tak už se nám blíží jaro , ptáci zpívají , dnes se i sluníčko trochu ukázalo ...
Však už té zimy máme všichni po krk , cesta byla uježděná od rybářů , takže až k boudičce na hrázi jsme nikde sněhem neplavaly , Bellča poslouchala jako vždycky , musím ji pochválit , u nohy mi už chodí opravdu pěkně a nejančí ani když potkáme jiného psa nebo lidi , jsem s ní moc spokojená .

Zatím tu její nastávající pubertu zvládám dobře ...mrzí mě akorát , že toho staršího hafana  Bada , musíme nechávat doma , už mu to moc nejde chodit , i když by se možná rád prošel , nechci riskovat , že mi někde lehne , bez sáněk bych ho domů nedostala .
A když byl naposled , potkali jsme staforda Arga , a dost si hlídal tu svou smečku , s tím jak ještě ke všemu špatně slyší , by to mohlo bejt dost nepříjemné setkání pro obě strany , a nevím jestli bych zvládla ukáznit , tu malou piranu a stárnoucího psa ... raději nedomýšlet ..
Jinak Argův páník , se nechal dnes slyšet , že je Bella mamut , myslel to pochopitelně z legrace , tak jsem se zasmála a řekla jsem že ne , že je to jen 4 měsíční štěňátko , pravda trochu větší , ale pořád ještě štěně ... Takový už jsou psi pastevečtí kavkazští .
Tak to by stačilo , a teď k samotné procházce , jak jsem se už zmínila , příroda okolo je fantasticky nádherná , voda v potoce vesele zurčela , a protože jsme měly obě dobrou náladu , tak jsem se rozhodla že si rybníček obejdeme .
Co se ale na první štěknutí zdálo jako dobrý nápad se na to druhé zjevilo jako pěkná blbina .
Sníh na druhé straně rybníka nejen že neubyl , ale byl také pořádně těžký a mokrý , takže jsme si nakonec přece jen zaplavaly , teda Bellina plavala , já se bořila po kolena a domů jsme přišly obě utrmácené a nacucané vodou jak houby , ještě teď nemám suché botičky , no co taky bych chtěla že , když jsou made in zahoďto .
Ale líbilo se nám to , Bella byla po celou dobu na volno a čekala na mě až jí dojdu už i bez povelu , jsem ráda , že se nenaučila příliš daleko se vzdalovat ,a že si mě hlídá , kde jsem a jestli náhodou nejdu jiným směrem ... potěšila mě moc . Dejte bohové aby nám to vydrželo ...

Tak a to je zase vše ... pokračování příště .. ahoj
Poslední komentáře
20.02.2010 20:53:33: bylo to fajn smiley${1}
20.02.2010 19:41:26: teda holky, vy máte nápadysmiley${1}hlavně, že se vám procházka líbilasmiley${1}
 

Copyright © název


Tento web vznikl 10. 02.2010
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one