já a kavkazani

nepravidelný deníček

14.02.2010

  tak vám řeknu že už mám té zimy , vážně po krk , ale co dělat , do jara daleko a mému psisku se sníh líbí .Takže opět ven , do zimy a sněhu ... Ale dnes se dařilo ..
mám opravdu velkou radost , protože moje důslednost při výcviku  začíná nést ovoce , konečně jsme dozrály do stádia , kdy můžeme míjet naproti kráčející osoby , bez toho , že by je fenečka , chtěla vášnivě oňuchat , případně je přijmout za své . Zůstávala pěkně vzorně u mé levé nohy a naproti jdoucího člověka si nevšímala , dejte bozi ať jí to už vydrží .
Na zpáteční cestě jsme se setkali s naší skoro sousedkou , tak mi stouplo sebevědomí zase o stupínek výše , neboť ona paní nešetřila chválou , jaké je to krásné štěně a jak je poslušné atd .atd .
Mám ohromnou radost ,když vidím jaké viditelné pokroky při výcviku čubinka projevuje , vzhledem k povaze KPP , musím říct , že zatím se vše daří , i když to občas zaskřípe .


Dnes opravdu nemám , žádné vzrušující zážitky o které bych se mohla dělit , tak ,snad příště , uvidíme co nám přinesou náledující dny ... ahoj ...
Poslední komentáře
14.02.2010 18:30:09: no vidíte, jak vám to pěkně jde :-))))
 

Copyright © název


Tento web vznikl 10. 02.2010
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one