já a kavkazani

nepravidelný deníček

12.02.2010

Na prochajdě ...
Dnes byl den, super den , vyšly jsme si spolu ven....
Mlha , začalo padat to bílé , protivné cosi, čehož už máme všichni plné zuby ,ale i přesto se mi na prochajdě líbilo a odvážím se tvrdit že i mému psisku .
Procházely jsme se po širokých lesáky vypluhovaných cestách ,protože nahoře v lesích probíhá těžba a užívali si té bílé krásy kolem nás .
Fenečka pobíhala kolem mě , občas mi přinesla nějakou tu spadlou větvičku o  velikosti menší sosny ,  a plnila procvičovací cvičení v ovladatelnosti psa .
Všechno šlo dobře ,až do chvíle než se zpoza zatáčky vynořil na volno puštěný jezevčík  , v tom okamžiku  jsem měla po naprosto sebevědomém pejskovi , protože ta malá rošťanda , ještě jaksi neskousla , že i jiní psi , mohou zuřivě štěkat , připla jsem ji tedy na vodítko a s povely K noze! jsem se pokoušela tu zuřivě štěkající a dorážející jitrnici obejít , naštěstí to dopadlo tak , že Bellince došla s rafajícím drzounem trpělivost , krátce ale výhružně zavrčela , a vycenila ty svoje mléčné zoubky , což v mém případě , málem vyvolalo záchvat smíchu , ale na toho spratka to mělo úplně jiný účinek , stáhl ocas mezi nohy a pryč , rozběhl se ke svému telefonujícímu pánečkovi , podotýkám že páneček byl poněkud staršího data a asi ve mě viděl nějakou náctku , protože na mě spustil bandurskou ,za  údajné napadení svého psa .
Nejdříve jsem milému pánovi , vysvětlila , že jsme spolu husy nepásli , takže nechápu z jakého důvodu mi tyká , načež mu došla řeč , a pak jsem mu řekla , že ne můj pes ,ale jeho pes , byl ten drzý , a že kdyby se do jeho psa , pustila moje kavkazí slečna , tak  bude mít pejsek okousané všechny končetiny  v tom lepším případě , v tom horším mu z něj zbyde jenom obojek . Pánovi se viditelně roztřásla kolena při té představě , mobil strčil do kapsy , toho svého chlupatce popadl do náruče a s nějakými poznámkami o nevychovaných drzých mladých dámách , velice rychle odešel . Což jsem uvítala s nadšením a úlevou , naštěstí pro něj , jsme se na zpáteční cestě domů už nepotkali.
Jen nevím jak to bude v budoucnosti , s Bellou a jinými pejsky , potkáváme je , zuřivě štěkaj ,ale jsou za plotem , nebo na vodítkách , tohle byla mimořádná situace , no snad si to v té své medvědoidní kebulce srovná k dobrému. .
A protože máme skoro souseda taky jezevčíka , který si sem s ní chodí hrát , věřím , že v budoucnu se Bellča bude k jiným pejskům chovat dobře , což je v mé představivosti znamená ,že je budeme míjet ,ale žádné zuřivé útoky  typu zabiju tě , se konat nebudou ,
teedaa , já mám ale bujnou fantazii .


Tak to je k dnešnímu dni vše -pokračování příště .....ahoj ...

p.s. jaká je zima kolem nás si můžete prohlédnout v galerii
Poslední komentáře
14.02.2010 18:11:46: Žanet, no paráááda smiley${1} :)
13.02.2010 01:13:47: děkuji mnohokrát smiley${1}, je to deníček , tak přece si do něj nebudu vymýšlet , smiley${1}
12.02.2010 18:21:06: výstižné a pravdivé:-)))hodně úspěchů v pokračování:-)))
 

Copyright © název


Tento web vznikl 10. 02.2010
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one