já a kavkazani

nepravidelný deníček

01.03.2010

Byl vlahý předjarní podvečer ...
vítr se trochu utišil , takže nehrozilo nebezpečí , že nám při prochajdě spadne na kebuli nějaká větev ,ne-li rovnou celý strom .
Vychutnávala jsem si pocit sounáležitosti s přírodou , Bellča očuchávala zbytky zvrdlého sněhu na okrajích cesty a dováděla v příkopech ještě plných sněhu , ten pes sníh prostě miluje , jsem moc zvědavá jak se jí bude líbit v trávě .
Potkaly jsme dvě jezdkyně na koni , ta jedna trochu pindala , jakto že ten pes není na vodítku, musím podotknout ,že mi Bella v tu chvíli seděla vzorně u nohy a ani se nehnula , jezdkyně  sklapla až ve chvíli , kdy jsem ji upozornila , že by bylo rozumnější nepindat krávoviny a přejet rychleji kolem nás a že se mi taky nelíbí , když musíme slalomovat kolem koňských bobků po silnici , každý slušný jezdec si po své hajtře uklidí , jenže to by hajtra musela srát a stát u toho , a ne že se před vámi ,táhne půl kilometrová čára koňských hovínek .
Po psech si přece taky  uklízíme ne ?
Já měla taky koně ,jenže poslední dobou začínám bejt na ty hajtry docela alergická . Nás lidi peskovali za to že koně serou po silnici , takže jsme se naučili si po nich uklízet . Ale tyhle dnešní jezdci maj akorát na každýho hubu a vychování žádný .
A vůbec koně patří do lesa a na louku a ne na silnici .


Zbytek prochajdy už pak proběhl v klidu , jen jsem si v rozbředlém sněhu trochu víc namočila boty , musím si sehnat holiny .

Tak to je z dneška vše ... ahoj a pac   a zase příště ...
Poslední komentáře
02.03.2010 13:36:24: To je fakt ,koně opravdu patří do lesa a na louku smiley${1}to musela být teda nána smiley${1}
01.03.2010 22:31:33: tak to víš, dnešní jezdci jsou kapánek namyšlení a hlavně dámy:-))přece si po svých miláčcích nebudo...
 

Copyright © název


Tento web vznikl 10. 02.2010
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one